Bukowina Tatrzańska Pokaż tło strony

Szukaj w serwisie

Pogoda więcej »

Czwartek (01-1)
temp.: °C
opady: mm

Panoramy

Kalendarz 2015 gotowy!

Z wielu źródeł wiemy, że nasze coroczne kalenarze zdobyły już uznanie zarówno wśród mieszkańców jak i gości nie tylko Bukowiny Tatrzańskiej. Szczególnie cieszy nas dołączenie do projektu władz lokalnych.

Tegoroczna edycja realizowana jest wspólnie z Urzędem Gminy Bukowina Tatrzańska. Kalendarz został oficjalnym materiałem promującym Gminę. Patronat Honorowy objęło Bukowiańskie Centrum Kultury Dom Ludowy.

Tradycyjnie autorem zdjęć do projektu jest Krzysztof Haładyna. W kalendarium użyliśmy autorskiej czcionki ‚Halny” Tomasza Skowrońskiego – dziękujemy za użyczenie.

Przy tak dużym wydaniu (format B1, nakład 2000 egz., lakier UV) nie obyło by się bez sponsorów. W tym roku są to: Tatrzański Bank Spółdzielczy, Restauracje SKALNICA w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Litworowy Staw w Białce, Centrum Narciarstwa i Sportu RhSPORT, Stacja Narciarska Rusiń-Ski oraz Pensjonat Orlik. Dziękujemy!

Kiedy i gdzie zdobyć kalendarz?

Kalendarz jest już w drukarni, najprawdopodobniej pierwsze sztuki trafią do Urzędu Gminy oraz sponsorów w okresie międzyświątecznym. Na kalendarz polujcie też przed sztukami teatralnymi w Domu Ludowym – harmonogram TUTAJ

kalendarz_2015v6Baner Skalnica