Bukowina Tatrzańska Pokaż tło strony

Szukaj w serwisie

Pogoda więcej »

Czwartek (01-1)
temp.: °C
opady: mm

Panoramy

Mobilna Ścigacka vol. II za nami [Zdjęcia]

28 lutego 2016 | Białka Tatrzańska

Mobilna Ścigacka to jedyna taka pozytywna impreza w Białce Tatrzańskiej, w której najważniejsze są kreatywność i dobra zabawa.

Impreza odbyła się na stoku „U Kuruca” w Białce Tatrzańskiej

Na czym polega zabawa? Uczestnicy biorą udział z zjeździe na byle czym, całemu wydarzeniu towarzyszy ogrom szaleństwa, śmiechu i ciekawych pomysłów. Impreza po raz drugi miała miejsce na wyciągu „U Kuruca” w Białce Tatrzańskiej. Pierwsza edycja zgromadziła sporo ekip i kibiców co zachęciło organizatorów do kolejnej Ścigacki w tym sezonie.

MOBILNA ŚCIGACKA 2016 (vol II) – ZOBACZ ZDJĘCIA (FOT KRZYSZTOF WILCZEK)

MOBILNA ŚCIGACKA 2015 – ZOBACZ ZDJĘCIA (FOT KRZYSZTOF HAŁADYNA)

Nie małą atrakcją było zabawne prowadzenie przez góralski kabaret „Truteń”. Zawodnicy wystartowali o godz: 13:00.

Na starcie pojawili się przedstawiciele z Bukowiny a konkretnie KUWEJT Team, których dodatkowo mocno wsparła nie mała garstka fanów. Oprócz tego mogliśmy zobaczyć przebojowy pojazd kosmiczny Kotelnicy Białczańskiej, Piratów, żeńską ekipę księżniczek czy tez dwa wehikuły strażackie, ekskluzywne łóżko w stylu retro, Flinstonów, szusującą kądziel, zaprzęgi o ciekawych konstrukcjach czy Dead Vader’a i pojazd z Gwiezdnych Wojen.

Pogoda, atmosfera i oprawa była bardzo udana. Nie obeszło się jednak bez drobnych kolizji z krzakami co zapewne dodatkowo podniosło poziom adrenaliny zarówno u uczestników jak i widzów.

mobilna_scigacka_2

 Baner rhSPORT