Bukowina Tatrzańska Pokaż tło strony

Szukaj w serwisie

Pogoda więcej »

Czwartek (01-1)
temp.: °C
opady: mm

Panoramy

Pokoje Gościnne „Anna Wilczek”


Pokoje Gościnne „Anna Wilczek”
Adres: ul. Wierch Kurucowy 74, 34-530 ,
Ilość pokoi: 5
Ilość miejsc: 19
telefon: 18 20 77300, 604 099 606
www: www.annawilczek.pl
email: kurucowy@interia.pl

Szczegółowy opis obiektu


Zapraszamy do drewnianego domku w stylu góralskim, położonego na zacisznym, zwróconym "twarzą" do całych Tatr, Wierchu Kurucowym, 2,5km od centrum Bukowiny Tatrzańskiej. Obiekt o charakterze lekko agrotutystycznym (małe gospodarstwo, własne przetwory, las w okolicy) wyposażony w pokoje z łazienkami, tv, radiem i dostępem do internetu, kuchnię, stołówkę z kominkiem. Przed domem parking, przestrzenny ogród z huśtawką, idealny do zabaw dla dzieci czy na rozłożenie leżaka, grill oraz stoliki z ławeczkami. Oferujemy smaczne, domowe śniadania i obiadokolacje.

    Położenie naszego obiektu jest świetnym miejscem wypadowym: do wylotów szlaków tatrzańskich (Polana Palenica - 10km, Kuźnice, Zakopane - 15km, Kiry, Chochołów - ok. 20km), na Słowację (przejście graniczne Łysa Polana - 10km), czy na spływ przełomem Dunajca (Niedzica, Sromowce, Zalew Czorsztyński - ok. 35km). Dla rowerzystów mało ruchliwe drogi (szlaki krajobrazowe) o różnym poziomie wzniesień. Natomiast amatorzy "białego szaleństwa" znajdą w okolicy kompleks nowych wyciągów Rusiński z koleją krzesełkową (ok 1km) i wielu innych stoków Bukowiny (Wierch Olczański - 1km) a także Białki Tatrzańskiej, (m.in. Kotelnica Białczańska), Jurgowa czy Czarnej Góry, wszystkie w promieniu ok 6km od nas. Końcem 2008 roku nasza miejscowość została wzbogacona o atrakcyjne i sporej wielkości Termy (2,5 km). Zarówno zimą i latem, jesienią i wiosną, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie z bogatej oferty turystycznej Podhala. Przyjmujemy gości cały rok. Serdecznie zapraszamy      

Pokoje i ceny


Sezon zimowy:
  • pokój z łazienką ok 35-40zł os/doba
  • pokój z łaz. na korytarzu 30-35zł os/doba
  Sezon letni:
  • pokój z łazienką 25zł os/doba
  • pokój z łaz. na korytarzu 20zł os/doba
  Boże Narodzenie oraz Sylwester:
  • pakiet pokój ze śniadaniem i obiadokolacja 80zł (min 5 noclegów)
UWAGA: Przy pobycie tylko 1 dobę cena podwyższona o 5zł, w okresie Świat Bożego Narodzenia i Sylwestra pokoje wynajmujemy na min. 5 noclegów   Wyżywienie:
  • Śniadanie - 15zl
  • Obiad/obiadokolacja - 20zl
Internet: Stałe łacze w pokoju - GRATIS!

ZNIŻKI

HONORUJEMY KARTY EURO 26 - rabat od 5% (sezon) do  20 % (jesień i wiosna)

Euro26

 

Galeria zdjeć obiektu


Lokalizacja obiektuBaner Skalnica