Bukowina Tatrzańska Pokaż tło strony

Szukaj w serwisie

Pogoda więcej »

Czwartek (01-1)
temp.: °C
opady: mm

Panoramy

Restauracja Regionalna „Skalnica”


Restauracja Regionalna „Skalnica”
Adres: ul. Kościuszki 174, 34-530,
telefon: 18 20 00 636
www: restauracjaskalnica.pl
email: restauracja@restauracjaskalnica.pl

Szczegółowy opis obiektu


W restauracji położonej w Willi Silene - malowniczej rezydencji w Bukowinie Tatrzańskiej - skosztują Państwo zarówno tradycyjnych potraw regionalnych, jak i najlepszych dań kuchni polskiej. Wszystkie posiłki przygotowywane są domowymi sposobami, z wykorzystaniem naturalnych składników. Menu uzupełnia szeroki asortyment alkoholi, a także koktajli mieszanych, przyrządzanych według receptur z różnych części świata. Gościom Willi Silene oferujemy ponadto urozmaicone śniadania w formie szwedzkiego stołu oraz smaczne i sycące obiadokolacje. Zapraszamy i życzymy smacznego!

Menu


Na kartę dań Restauracji Regionalnej SKALNICA składają się tradycyjne potrawy regionu tatrzańskiego, takie jak jagnięcina, kwaśnica czy oscypki, jak również najlepsze dania kuchni polskiej, znane w każdej części kraju. Wszystkie posiłki przygotowywane są domowymi sposobami z naturalnych składników. Oferujemy Państwu również szeroki wachlarz alkoholi i koktajli mieszanych.

Posiłki i napoje tańsze o 15 procent!

Posiadacze Karty Tatrzańskiej, Karty Pełnej Korzyści oraz goście Willi Silene mogą skorzystać z 15-proc. zniżki na wszystkie pozycje w menu. (Rabat nie obejmuje promocji, rabaty nie sumują się)

Życzymy smacznego!

Galeria zdjeć obiektu


Lokalizacja obiektuBaner Skalnica